AKTUALITETE

Sekreti i marrëdhënies së gjatë të Pirro Çakos me bjonden 20 vite më të re

Sekreti i marrëdhënies së gjatë të Pirro Çakos me bjonden 20 vite më të re Këtë nëntor do të festojë 55-vjetorin, por askush nuk mund ta besojë se kjo shifër ka lidhje me pamjen prej djaloshi të Pirro Çakos.Paparazzi ynë e ka fotografuar kantautorin këto ditë pas daljes nga karantina në zonën e ish-Bllokut në […]

AKTUALITETE

Hapet/ Një vrimë në mes të Romës Nge len të mahnitur se çka gjejnë (Video)

Hapet/ Një vrimë në mes të Romës Nge len të mahnitur se çka gjejnë Vrima është e thellë 2.5 metra dhe e gjerë 3 metra. Ajo u shfaq para disa muajsh në një vend të njohur për turistët, dhe ndërkohë është raportuar se kalldrëmet e lashta janë fshehur në të. Janë gjetur rreth 40 kube […]

AKTUALITETE

Festa e Bajramit në shtëpinë e Morena Tarakut, publikon video duke kërcyer

Festa e Bajramit në shtëpinë e Morena Tarakut, publikon video duke kërcyer Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, festën e Bajramit si duket e ka pritur në shtëpi, shkruan lajmi.net.Ajo me ndjekësit ka ndarë fotografi të ndryshme ku tregon ëmbëlsirat e më pas e ka publikuar një video në të cilën shfaqet joshëse teksa kërcen.Edhe Morena […]

AKTUALITETE

Kërcimi pr ovo kues i kushton lirinë “murgeshës” ruse (Video)

Kërcimi pr ovo kues i kushton lirinë “murgeshës” ruse Një postim në rrjetet sociale i ka kushtuar shumë një blogereje ruse.Sipas mediave të huaja, Yana, e cila numëron më shumë se 60 mijë ndjekës në rrjetet sociale, së fundmi kishte realizuar një kërcim p rovo kues me një veshje fetare.E reja tregon se i është […]

AKTUALITETE

‘Skënderbeu kishte nënën sllave’/ Paskal Milo i habit të gjithë:Duhet ta zbresim figurën e tij me këmbë në tokë (Video)

‘Skënderbeu kishte nënën sllave’/ Paskal Milo i habit të gjithë:Duhet ta zbresim figurën e tij me këmbë në tokë Paskal Milo në një debat televiziv duke diskutuar për një ndër figurat më të mëdha shqiptare Gjergj Kastrioti Skënderbeu ka thënë që duhet ta “zbresim me këmbë në tokë” se çfarë ka qenë në të vërtetë.Përmes […]

AKTUALITETE

Ende të dua këndon Nexhati,Mozzikut i mbushen sytë lotë a i u kujtua Loredana? (Video)

Ende të dua këndon Nexhati,Mozzikut i mbushen sytë lotë a i u kujtua Loredana Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët u ndanë disa javë më parë. Ndarja e tyre bëri bujë në mediat rozë dhe jo vetëm, mirëpo ata vazhdojnë që të kujdesen për vajzën e […]

AKTUALITETE

I nxorrën videon pas s eksit me pamje in.time,Rina Balaj merr ktë vendim ndaj…

I nxorrën videon pas s eksit me pamje in.time,Rina Balaj merr ktë vendim Reperja Rina Balaj ka publikuar një foto në rrjetet sociale pas aktit intim. Këngëtarja shihet krah një mashkulli të mbushur dhe me mjekër.“Foto pas s eksit,”- shkruan reperja krahas postimit.Foto e publikuar nga RinaS’e dimë nëse këtë foto reperja e ka publikuar […]

AKTUALITETE

Genta e papërmbajtshme, publikon pamje in time me të dashurin

Genta e papërmbajtshme, publikon pamje in time me të dashurin Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka kohë që nuk bën pjesë në grupin e femrave beqare të shoubizit.Ajo ka publikuar që gjysmë viti lidhjen e saj me biznesmenin turk, Husin Usta, me të cilin po përjetojnë një romancë të zjarrtë dashurie.E derisa bota është duke […]

AKTUALITETE

A e kujtoni Sulon e “Lulëkuqet mbi mure”? Shihni si duket sot

A e kujtoni Sulon e “Lulëkuqet mbi mure”? Shihni si duket sot Media të ndryshme kanë sjellë në vëmendje një nga filmat më emocionues “Lulëkuqet mbi mure” dhe veçanërisht protagonistin, Sulon.Roli i tij luhet nga Krenar Arifi, që nuk e ndoqi rrugën e kinematografisë. Një foto e tij ka qarkulluar në rrjet për të shuar […]

AKTUALITETE

“E filmuan nu do, donin lojëra s.ek suale”/ Tre shqiptare përfshihen në një skan dal, rrëm byen 23-vjeçaren dhe…

“E filmuan nu do, donin lojëra s.ek suale”/ Tre shqiptare përfshihen në një skan dal, rrëm byen 23-vjeçaren dhe… Një grup prej tri kosovareve është përfshirë në një ska ndal në Zvicër, pasi ato aku zohen se kanë rr.ëmbyer dhe t.orturuar një kolege.Në fakt, siç përshkruhet në mediat zvicerane, vetë aku za është tron ditëse. […]