AKTUALITETE

Ndryshimi i madh i Shkëndije Mujajt – Nga fotografitë provokuese te ato me shami e duke rënë në sexhde

Ndryshimi i madh i Shkëndije Mujajt – Nga fotografitë provokuese te ato me shami e duke rënë në sexhde

Të gjithë e njohin për fotot provokuese në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Shkëndije Mujajn e cila dikur njihej për pozat tejet provokuese që publikonte në rrjete sociale.

Por, tashmë modelja ka bërë një ndryshim të madh në jetën e saj, duke i lënë anash ato paraqitje, e madje një ndryshim drastik ku për njëherë u shfaq me shami në kokë.

Pozat e tilla janë të shpeshta nga ajo, ndërsa së fundmi ajo ka publikuar dhe një fotografi duke rënë në sexhde.


Madje Mujaj ka vendosur që të gjitha fotografitë, e që shumë prej tyre kanë qenë topless, i ka fshirë nga rrjetet sociale.