SHOWBIZZI

Kapitenja më śekśi e kësaj vere/ Zaimina Vasjari pùbłíkon videót me bíkíńí nga jahti

Kapitenja më śekśi e kësaj vere/ Zaimina Vasjari pùbłíkon videót me bíkíńí nga jahti

Këngëtarja Zajmina Vasjari është një nga vajzat më śe.kśi të showbizit shqiptar. Këngëtarja ka nisur push.imet e verës dhe nuk ka rezistuar dot pa ndarë fotot dhe videot me bik.ini.

E veshur me bik.ini rozë, Zaimina ka treguar linj.at e saj bom.bastike. Në një video të postuar së fundi, ajo shfaqet shumë tërheqëse teksa pozon me kapele kapiteni dhe tregon gjok.sin bom.bastik.