AKTUALITETE

Ju treguam mamanë e Leandrës, por ja çfarë bëhet sot me dashurinë e parë te Noizy-t [FOTO]

Ju treguam mamanë e Leandrës, por ja çfarë bëhet sot me dashurinë e parë te Noizy-t [FOTO]

Thonë që dashuritë e mëdha nuk veshin fustan të bardhë, por kujtimet mbeten aty.

Dhe Dorina me Rigelsin (Noizyn) kanë Leandrën kujtimin më të bukur të dashurisë së tyre disavjeçare. Megjithatë ata sot nuk janë më bashkë dhe ndërkohë që Noizy vendosi të kthehej nga Anglia në Shqipëri për të realizuar ëndrrën e tij në muzikë, Dorina qëndroi në Angli bashkë me vajzën e tyre Leandrën. Kjo e fundit ia bën edhe më të bukur çdo ditë mami Dorit dhe kanë një marrëdhënie të shkëlqyer bashkë.


Leandra gjithashtu kalon kohë edhe me babain e saj i cili “dorëzohet” kur është para pikës së tij të dobët.

Shumë prej jush besojmë e kuptuat që Lea i ngjan shumë mamasë së saj e cila ka zgjedhur të bëjë një jetë sa më të thjeshtë, ndryshe nga Rigelsi. intv.al