SHOWBIZZI

Getoari shfaqet në klipin e ri me veshjen e Marina Vjollcës

Getoari shfaqet në klipin e ri me veshjen e Marina Vjollcës

Getoari dhe Marina Vjollca e kanë treguar gjithmonë se janë të apasionuar pas veshjeve të shtrejntave dhe firmave e sidomos çifti është fans i Versace.

Ditën e djeshme Getoari ka publikuar klipin më të fundit me Majk, “Zhytem”.


Por ajo çfarë i ka bërë përshtypje fansave është veshja e reperit, një robdishan Verace, të cilin më parë ja kemi parë Marina Vjollcës, gjithsesi nuk është hera e parë që ata veshin të njëjtën veshje që i përshtatet dhe i rri shumë mirë të dyve.