SHOWBIZZI

Çfarë u ka bërë buzëve vajza e Mimoza Mustafes?

Çfarë u ka bërë buzëve vajza e Mimoza Mustafes?

Ndonëse nënë e baba i ka këngëtar, vetë vajza e Shkumbin Kryeziut e Mimoza Mustafes, nuk e ka zgjedhur muzikën si rrugë të jetës, shkruan “Kosovarja”.

Rozafa Kryeziu është bukuroshja që shpesh bëhet pjesë e komentimeve në median rozë për pamjen, pozat dhe sensualitetin që ka.

Rozafa e Mimoza më shumë duken si shoqe sesa si nënë e bijë. Ato nuk është se ngjajnë shumë me njera tjetren, ama se janë të bukura kjo nuk don ndonjë konfirmin tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Në fotot e fundit shpesh diskutohen buzët e fryera të Rozafes, e që megjithatë janë origjinale.