AKTUALITETE

Ia dhuroi veshkën nje të panjohuri , por i ndodh befasia kur e takon (VIDEO)

Ia dhuroi veshkën nje të panjohuri , por i ndodh befasia kur e takon Ashley McIntyre e dinte se do të ndryshojë jetën e dikujt, kur vendosi ta dhurojë njërën veshkë, por kurrë nuk kishte besuar së një vendim i tillë do të ketë aq ndikim të madh në jetën e saj.“Në radio kishte dëgjuar […]

AKTUALITETE

U martua me një vajzë 50 vite më të re dhe i bleu oren 40 milione leke, hoxha shqiptar merr vendimin e papritur?

U martua me një vajzë 50 vite më të re dhe i bleu oren 40 milione leke, hoxha shqiptar merr vendimin e papritur? Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, pritet që të japë sot dorëheqjen nga ky post.Pas Rexhepit mendohet se si ushtrues detyre do të vij myftiu i rajonit të Gostivarit Shaqir Fetahu megjithatë ende […]

AKTUALITETE

Para disa ditësh Rexhepi u martua me me 24-vjeçaren s’do besoni se çka i ndodhi sot…

Para disa ditësh Rexhepi u martua me me 24-vjeçaren s’do besoni se çka i ndodhi sot… Dje në medie bëri bujë lajmi se kryemyftiu Sulejman Rexhepi është martuar m një 24 vjeçare.Diferenca e madhe e tyre në moshë ( 50 vjet) bëri që lajmi të komentohet shumë nga publiku, po ashtu edhe një orë luksoze […]

AKTUALITETE

Ndodh edhe kjo: Arrestohet një pëllumb me dyshimin se…

Ndodh edhe kjo: Arrestohet një pëllumb me dyshimin se… Një pëllumb është dorëzuar në polici në Indi pasi u akuzua si spiun pakistanez.Spiuni i dyshuar u zbulua nga Geeta Devi e cila jeton në rrethin Kathua të Kashmir pasi zogu fluturoi në shtëpinë e saj në 24 maj.Është zbuluar se ishte ngjyrosur me ngjyrë rozë […]

AKTUALITETE

Rregulla të reja qe po a plikohen ne Aeroportet e të gjitha vendeve Evropiane si Gjermania, Zvicra…

Rregulla të reja qe po a plikohen ne Aeroportet e të gjitha vendeve Evropiane si Gjermania, Zvicra… Tashme bota ka ndryshuar dhe rregulla te reja do jene prezente kur ne u dhetojme. Gjithmon duhet ti jemi strikt dhe te mos g abojm.Kjo eshte dhe menura per nje jete normale larg ko ronavi rusit.Pasagjerët duhet të […]

AKTUALITETE

Çdo darkë ky baba futet në dhomën e vajzës së tij kur ajo është në gjumë. Ajo që ai bën aty do t’ju befasojë…

Çdo darkë ky baba futet në dhomën e vajzës së tij kur ajo është në gjumë. Ajo që ai bën aty do t’ju befasojë… Gemma Walker është një adoleshente australiane, e cila është shumë i pasigurtë për veten. Vajza vu an nga një formë shumë e rëndë e ano reksisë. Prindërit, të pafuq ishëm, nuk […]

AKTUALITETE

Vajza e vogël e dëgjon zërin e nënës së ndjerë, reagimi i saj ta shkul zemrën (Video)

Vajza e vogël e dëgjon zërin e nënës së ndjerë, reagimi i saj ta shkul zemrën I kishte vde kur nëna, e babai kishte incizuar zërin e sja për ta ruajtur për vajzën. Kur ajo mbushi dy vite babai vendosi t’ja lëshojë. Reagimi I saj ka prekur te gjithë ja dhe video:

AKTUALITETE

Ndjekësi i propozon martesë, shikojeni si i përgjigjet Baby G

Ndjekësi i propozon martesë, shikojeni si i përgjigjet Baby G Për të qenë më afër me fansat,Baby G së fundi i është përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjete sociale.Për të qenë më afër me fansat,Baby G së fundi i është përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjete sociale.Një prej ndjekësve habiti kur i propozoi asaj martesë,duke […]

AKTUALITETE

“A ta ka nxirë jetën Oriola?” Eros Grezda flet hapur për lidhjen me modelen

“A ta ka nxirë jetën Oriola?” Eros Grezda flet hapur për lidhjen me modelen Futbollisti i njohur shqiptar Eros Grezda,ka folur hapur për lidhjen e tij me modelen e njohur shqiptare,Oriola Marashi.Në një intervistë për “Wake up”,Grezda ka treguar se periudha e karantinës ka shërbyer si test për marrëdhënien e tyre.I pyetur për pasionin e […]