SHOWBIZZI

Të famshmet shqiptare nisin pushimet – Pushtojnë rrjetet sociale me pozat në bikini

Të famshmet shqiptare nisin pushimet – Pushtojnë rrjetet sociale me pozat në bikini Duke qenë se për tre muaj ishim të izoluar për shkak të pandemisë globale, Covid-19, tani që masat janë lehtësuar edhe njerëzit po lëvizin më lirshëm. E një pjesë e madhe e figurave publike tashmë kanë hapur zyrtarisht sezonin veror, e që […]

SHOWBIZZI

Arbenita e Feros: Pasqyrë moj pasqyrë kush më e bukur se unë?

Arbenita e Feros: Pasqyrë moj pasqyrë kush më e bukur se unë? Njëra nga modelet që po merr vëmendje të vazhdueshme nga fansat është padyshim Arbenita Ismajli. Ajo pothuajse në shumicën e kohës komentohet për bukurinë dhe linjave trupore, që shpesh i ekspozon para kamerës. Një gjë të tillë e ka bërë edhe kohët e […]

SHOWBIZZI

Nora Istrefi nis pushimet, ja nga kush po shoqërohet

Nora Istrefi nis pushimet, ja nga kush po shoqërohet Nora Istrefi po i shijon ditët e nxehta në plazh. Këngëtarja Nora Istrefi, ka nisur pushimet. Ajo me ndjekësit i ka ndarë disa fotografi ku tregon pamjen në det dhe po shoqërohet nga vajza e saj Renee. Nora në det ka shkuar edhe me persona të […]

SHOWBIZZI

Personazhet e famshëm shqiptarë që e mposhtën koronavirusin

Personazhet e famshëm shqiptarë që e mposhtën koronavirusin Prej 4 muajsh tashmë pandemia e koronavirusit ka mbërthyer edhe vendin tonë. Teksa çdo ditë shëndohen raste të reja, të infektuar kanë qenë edhe personazhe të njohur të ekranit. Ata kanë arritur t’ja dalin duke e mposhtur virusin dhe disa prej tyre “revistawho.com” jua sjell më poshtë: […]

SHOWBIZZI

Kapitenja më śekśi e kësaj vere/ Zaimina Vasjari pùbłíkon videót me bíkíńí nga jahti

Kapitenja më śekśi e kësaj vere/ Zaimina Vasjari pùbłíkon videót me bíkíńí nga jahti Këngëtarja Zajmina Vasjari është një nga vajzat më śe.kśi të showbizit shqiptar. Këngëtarja ka nisur push.imet e verës dhe nuk ka rezistuar dot pa ndarë fotot dhe videot me bik.ini. E veshur me bik.ini rozë, Zaimina ka treguar linj.at e saj […]

SHOWBIZZI

Sa pak zgjati! Morena Taraku i jep fùnd lídhjes me partnerin e saj (FOTO)

Sa pak zgjati! Morena Taraku i jep fùnd lídhjes me partnerin e saj (FOTO) Në muajin maj, këngëtarja Morena Taraku konfirmoi publikisht se është në një lídhje të re dashurie dhe ndihet shumë e lumtur. Konfirmimi i lidhjes erdhi fíll pasi disa faqe në Instagram publikuan biseda ku pretendonin se kishin folur me këngëtaren. Kjo […]

SHOWBIZZI

Noizy arrin super rekordin dhe këtë e bëri publike por papritur e fshiu! (FOTO)

Noizy arrin super rekordin dhe këtë e bëri publike por papritur e fshiu! (FOTO) Noizy sapo ka arritur një super sukses duke treguar edhe një herë se është një nga reperët më të mirë në vendin tonë, por jo vetëm. Ai ka ndàrë pak më parë një postim në Instagram, ku ka bërë me dije […]

SHOWBIZZI

Nuk do t’iu besoni syve, Dafina është dobësuar aq shumë sa nuk do ta njihni

Nuk do t’iu besoni syve, Dafina është dobësuar aq shumë sa nuk do ta njihni Dafina Zeqiri është padyshim njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Pos për këngët, ajo përflitet vazhdimisht edhe për jetën private si dhe pamjen e saj, shkruan ORAinfo. Atë të gjithë e njihnim si një femër me trup […]

SHOWBIZZI

I dolën fjalët vëllaut të Gani Gecit ku thoshte se Isa Mustafa nuk bën koalicion me VV-në pa i thënë Hashimi

I dolën fjalët vëllaut të Gani Gecit ku thoshte se Isa Mustafa nuk bën koalicion me VV-në pa i thënë Hashimi Halil Geci, vëllai i ish-deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Gecit kishte bërë akuza të rënda drejt LDK-së, dhe kreut të kësaj partie Isa Mustafës. Geci përmes një shkrimi në Facebook kishte deklaruar […]

SHOWBIZZI

Ermira dhe Goldi po bëhen prindër për herë të parë? Nusja më në fund zbulon barkun

Ermira dhe Goldi po bëhen prindër për herë të parë? Nusja më në fund zbulon barkun Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo. Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun […]