SHOWBIZZI

Arbenita e Feros: Pasqyrë moj pasqyrë kush më e bukur se unë?

Arbenita e Feros: Pasqyrë moj pasqyrë kush më e bukur se unë?

Njëra nga modelet që po merr vëmendje të vazhdueshme nga fansat është padyshim Arbenita Ismajli.

Ajo pothuajse në shumicën e kohës komentohet për bukurinë dhe linjave trupore, që shpesh i ekspozon para kamerës.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe kohët e fundit përmes një postimi në rrjetin social Instagram, në të cilën është shfaqur tërheqëse.

E veshur më një fustan të bardhë, Arbenita ka marrë poza të ndryshme para pasqyrës, ndërsa në plan të parë ka vënë gjoksin.

Në imazhin e tretë, ajo ka është parë me një dukje goxha të thjeshtë, duke përdorur makijazh në mënyrë minimale.

Përpos botës së modelingut, bukuroshja brune është bërë e njohur edhe përmes lidhjes me reprint Fero.